KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 3696175

nr 369 6175

Etsningar

1st Axel Österberg 18x29 + signerad. 11x16

Utrop:

100 kr

måndag 1 augusti 2005